Kargo

Kargo - Lars Saabye Christensen | Inprintwriters.org En dag skapninger. Grekerne og mysteriet om tilværelsen PDF, TXT, FB2. En dag skapninger. Grekerne og mysteriet om eksistensen ePUB. En dag skapninger. Grekerne og mysteriet med MOBI-eksistensen. Boken ble skrevet i 2020. Se etter en One Day Creatures-bok. Grekerne og mysteriet om tilværelsen videre inprintwriters.org.

INFORMASJON

FORFATTER
Lars Saabye Christensen
DIMENSJON
6,27 MB
FILNAVN
Kargo.pdf
ISBN
9001845142798

BESKRIVELSE

Kargo er en ekspansiv, morsom, alvorlig og poetisk samling. Med et umiskjennelig blikk på verden, et presist og konsekvent språk tar Lars Saabye Christensen oss med fra Oslo til Haiti. Som et skip lastet med det som blir igjen når man hiver alt opp i luften og fanger det som faller ned, slik fanger også Kargo verden i en tilfeldig raushet.

Kargoist (/Kargo İstanbul), kargo taşımacılığında sunduğu teknolojik olanakların yanı sıra güleryüzlü, özenli ve disiplinli hizmet anlayışı ile kargo taşımacılığına farklı bir vizyon ve boyut kazandırmıştır. Geçmişten gelen tecrübelerini bugünün olanaklarıyla birleştirerek geleceği tesis eden Kargoist, sürekli olarak gelişen ve değişmekte olan ... Kargo.

İbrahim Arıkan liderliğinde ve Arıkanlı Holding çatısı altında, Türkiye'deki ilk Türk kargo markası olarak kurulmuştur. Kargo. Kargoist (/Kargo İstanbul), kargo taşımacılığında sunduğu teknolojik olanakların yanı sıra güleryüzlü, özenli ve disiplinli hizmet anlayışı ile kargo taşımacılığına farklı bir vizyon ve boyut kazandırmıştır.

RELATERTE BØKER